+90 (262) 653 03 52

Hakkımızda

Hakkımızda

KC Kimya A.Ş.

Firmamız, kuruluşu olan 1996 yılında elektrostatik yöntemle toz boyanın yüzeye uygulanması, işlenmesi ve pazarlama hizmeti ile elektrostatik toz boya sektörüne giriş yapmıştır.

2010 yılına gelindiğinde; üretime başlama kararını aldıktan sonra İstanbul’un Tuzla ilçesinde üretim yapabileceği bir fabrika kurarak, elektrostatik toz boya üreterek üretim alanında başarılı adımlarına bir yenisini daha eklemiştir.

Elektrostatik toz boya üretim kapasitesini iki katına çıkarıp devam ettirdiği yılların akabinde 2012 yılında Kocaeli Gebze’de yeni kurulan tesisleri ile birlikte yeni üretim hatlarını devreye sokan KC KİMYA A.Ş. Gebze’deki fabrikasında üretimlerine başlamasının ardından toz boya üretimindeki aylık kapasitesini artırarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

2013 yılı içerisinde büyüme anlamında daha fazla üretim sağlamak için yeni üretim hatlarını devreye sokmanın yanında toplam 7 adet üretim hattı ile iç pazarda bayilik sayılarını artıran KC KİMYA dış piyasada da Pazar hacmini geliştirip, müşteri portföyünü devamlı büyütmeyi hedefleyerek yaptığı atılımlarla toz boyayı elektrostatik yöntemle yüzeye uygulamayı sadece yurt içinde değil global piyasalara da giriş yapıp, birçok rakibini geride bırakarak ilerleme kaydetmiştir

25 Yıldır

Hizmet
Kalite

KC Kimya A.Ş.

Türkiye'nin Boyası

Hayatınızı renklendirmek
istediğinizde ulaşacağınız tek adres olan Kc Kimya

Türkiye ve Dünyanın tüm bölgelerinde aynı kalite ve verimlilikte “Toz Boya” gönderiyoruz.